Her finner du kontaktinformasjon om våre breddelag og treningstider. Vi har lag for både gutter og jenter fra håndballskolen til senior 6.divisjon. For å se treningstidene våre, trykk på linken under.

Gutter

LagTrenerE-postTlf.nr
Håndballskolen, G/J 2013 og 2014Tonje Hanneviktonjesin@hotmail.com
Gutter 2012
Gutter 2011Thomas Eidsjø
Anne Karine Eidsjø
thomas.eidsjo@forsaken-lands.net
annka@forsaken-lands.net

Gutter 2010Rita Fjørtoftrita-fjo@online.no
Gutter 2009Rita Fjørtoft
Helene Grøn Guest
rita-fjo@online.no
hgron0007@gmail.com

Gutter 2008Mikkel Knagenhjelm
Sonja Brugman
mikkel.knagenhjelm@gmail.com
filgutter08@gmail.com

Gutter 2007Bjørn Gran
Gry Sveinhaug
bjornivargran@hotmail.com
gry.sveinhaug@gmail.com

Gutter 2006Atle Olsen
Monica Bjørneseth
gronskei@getmail.no
monica.bjorneseth@orkla.no

Gutter 2005Jon Arne Kamsvåg
Kjersti Nilsen Barkbu
jon@mo9q.no
k.n.b@online.no

Gutter 2004Håkon Korneliussen
Thomas Ny
hkorneliussen@outlook.com
thomasandrewny@hotmail.com

Gutter 2003-2001 + herrer 3.divAtle Olsen
Medin Buvik
Atle.olsen70@gmail.com
mbuvik@gmail.com

Herrer 2.divJoachim Schwartz-Wiesejoa1980@hotmail.com
Herrer 5.divErik Dobloug

Jenter

LagTrener/oppmannE-postTlf.nr
Håndballskolen, G/J 2013 og 2014Tonje Hanneviktonjesin@hotmail.com
Jenter 2012
Jenter 2011Sigurd Stensbråtenstensbraten@gmail.com
Jenter 2010Lasse Wavik
Kathrine Bråthen 
LW@stema-r.no
kgbraten@mmm.com

Jenter 2009Linda Almaas
Marianne E. Kolobekken
linda_almaas@hotmail.com
mariannekolo@hotmail.com

Jenter 2008Dag Vidar Jonassen
Linne Rustad Kristiansen
dagvidarj@gmail.com
linn.rustad.kristiansen@dnb.no

Jenter 2007Christine Glasø
Einar S. Karlsen
c.g@live.no
einar@starcom.no

Jenter 2006Jeanette Nilsen
Marit Melien Berntsen
jeanette.nilsen@handball.no
mm_berntsen@hotmail.com

Jenter 2005Dag Vidar Jonassen
Laila Sandvik
dagvidarj@gmail.com
laila.sandvik@gmail.com

Jenter 2004Robin Karlsen
Marit Melien Berntsen
karlsen_robin@hotmail.com
mm_berntsen@hotmail.com

Jenter 2003-2001Christoffer Næss
Wenche Sjøgren
ness.christoffer@gmail.com
wenche.sjogren@dnb.no

Damer 4.div og 6.div
Jenter 33Marianne Muri Nygren
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er Ny-logolinje-stor.png