Her finner du kontaktinformasjon om våre breddelag og treningstider. Vi har lag for både gutter og jenter fra håndballskolen til senior 5.divisjon. For å se treningstidene våre, trykk på linken under.

Treningstidene for sesongen 2021/2022 er ikke klare enda, men vil bli lagt ut her når det foreligger.

Gutter

LagTrenerE-postTlf.nr
Håndballskolen, G/J 2015 og 2014Tonje Nanette Arnesentonjesin@hotmail.com
Gutter 2013Tonje Nanette Arnesentonjesin@hotmail.com
Gutter 2012Tonje Nanette Arnesentonjesin@hotmail.com
Gutter 2011Thomas Eidsjø
Anne Karine Eidsjø
thomas.eidsjo@forsaken-lands.net
annka@forsaken-lands.net

Gutter 2010Rita Fjørtoft
Kathrine Strandli
rita-fjo@online.no
kathrine.strandli@outlook.com

Gutter 2009Rita Fjørtoft
Linda Aurand
rita-fjo@online.no
linda_aurland@hotmail.com

Gutter 2008Mikkel Knagenhjelm
Sonja Brugman
mikkel.knagenhjelm@gmail.com
filgutter08@gmail.com

Gutter 2007Bjørn Gran
Gry Sveinhaug
bjornivargran@hotmail.com
gry.sveinhaug@gmail.com

Gutter 2006Atle Olsen
Monica Bjørneseth
gronskei@getmail.no
monicagbjorneseth@gmail.com

Gutter 2005Håvard Lomsdal
Irene Starholm
havlom10@gmail.com
irene@starholm.net

Gutter 2004-2002 + 3.divAtle Olsen
Mats Öman
Atle.olsen70@gmail.com
matsm276@gmail.com

Herrer rekrutt + 2.divJoachim Schwartz-Wiesejoa1980@hotmail.com
Herrer 5.divErik Dobloug

Jenter

LagTrener/oppmannE-postTlf.nr
Håndballskolen, G/J 2015 og 2014Tonje Nanette Arnesentonjesin@hotmail.com
Jenter 2013Miriam Andskog
Anne Engelhart
miriamandskog@gmail.com
anne.engelhart@astrazeneca.com
Jenter 2012Tien Duc
Tuva Grande
tien_duc@hotmail.com
tuchris@online.no

Jenter 2011Sigurd Stensbråtenstensbraten@gmail.com
Jenter 2010Lasse Wavik
Kathrine Bråthen 
LW@stema-r.no
kgbraten@mmm.com

Jenter 2009Kirsti Olsen
Marianne E. Kolobekken
kirsti.olsen@hotmail.com
mariannekolo@hotmail.com

Jenter 2008Dag Vidar Jonassen
Linne Rustad Kristiansen
dagvidarj@gmail.com
linn.rustad.kristiansen@dnb.no

Jenter 2007Christine Glasø
Einar S. Karlsen
c.g@live.no
einar@starcom.no

Jenter 2006Jeanette Nilsen
Marit Melien Berntsen
jeanette.nilsen@handball.no
mm_berntsen@hotmail.com

Jenter 2005Dag Vidar Jonassen
Marianne Benterud
dagvidarj@gmail.com
marirens@online.no

Jenter 2004-2002Christoffer Næss
Wenche Sjøgren
ness.christoffer@gmail.com
wenche.sjogren@dnb.no

Damer rekrutt + 3.divPetter Grønstad
Robin Karlsen
petter4@hotmail.no
karlsen_robin@hotmail.com
Damer 4.divElin Hogstadelinhogstad@gmail.com
Jenter 33Cecilie Smith cecsmith@online.no